Kyokushin Karate z Morynia zdobyło 6 medali w Mistrzostwach w Legnicy

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 maja 2024

18 maja 2024 w Legnickim Polu koło Legnicy odbyły się  II Mistrzostwa Zachodniego Okręgu Karate Kontaktowego. W zawodach startowało 270 zawodników z 31 klubów.

Drużyna z Moryńskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła 6 medali: 2 złote, 1 srebrny, 3 brązowe zajmując 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wyniki naszych zawodników:

• Kucharczyk Wojciech – złoto w kata, brąz w walkach – junior młodszy 14 – 15 lat
  • Misztal Alicja – złoto w kata, brąz w walkach – młodziczki 12 – 13 lat
  • Hadała Leon – srebro w kata – junior młodszy 14 -15 lat
  • Honcharenko Kamila – brąz w walkach – juniorki młodsze 14 – 15 lat
  • Honcharenko Bohdana – 5 miejsce w walkach – dziewczynki 10 -11 lat

Zawodnikami opiekowali się sensei Piotr Kos i sensei Jacek Hadała.

Wyjazd na zawody współfinansowany z dotacji z Gminy Moryń.